Про здоров’я змалку дбай: бігай швидко і стрибай!

11 вер. 2018
Традиційно до Дня фізичної культури та спорту 10 вересня в Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. стартував Всеукраїнський олімпійський тиждень з фізичної культури під гаслом «Про здоров’я змалку дбай: бігай швидко і стрибай».

Діти  з  радістю  взяли  участь  у  всіх  заходах,  що  були  приурочені  цьому  святу:  учні  початкової  школи -  у  «Козацьких розвагах» ,  а  середня  та  старша  ланки – у міні – футболі.

Велика  робота  протягом  тижня  була  проведена учителем фізичної культури,  класоводами  1-4  класів  та  класними  керівниками 5-11  класів   по  пропаганді  здорового  способу  життя,  по  вибору  найважливіших  життєвих  цінностей,  серед  яких  заняття  фізичною  культурою  та  спортом  вирішують  провідну  роль  в  житті  кожної  людини,  адже  тільки  здорова  людина  може  займатися  улюбленою  справою,  навчатися,  подорожувати.

Разом  з  «Олімпійським  тижнем»  стартувало  спортивне  життя   школи  2018-2019  навчального  року.

Козацькі розваги між  учнями 1-4 класів.

Відбувся міні-футбол між учнями 5-9 класів.