25 серп. 2023

Презентаційна сесія «Виховні наративи Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України»

25 серпня 2023 року в онлайн форматі відбулася презентаційна сесія «Виховні наративи Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», яка організована відділом національного виховання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у якій взяли участь і педагоги Шилівської філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти».
24 серп. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС "ДО 32-ї Річниці Незалежності України "

День Незалежності України - це святкування національної гордості та державності. Це день, коли український народ заявляє про своє право на вільне й мирне майбутнє. Цей день є символом єдності, патріотизму, та незламної духовності, яка зростає із кожним роком.
24 серп. 2023

День Незалежності України.

День Незалежності – це одне з найважливіших свят для українців. Акт проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.
23 серп. 2023

День Прапора України

Упродовж історичного становлення Української держави синьо-жовтий прапор був символом боротьби за права народу. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса і багатство рідної землі.
10 серп. 2023

Літня школа майбутніх першокласників

У Шилівській філії розпочала роботу літня школа майбутніх першокласників
1 серп. 2023

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ / ПОСАДОВИХ ОСІБ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ ТАКОЇ ОСОБИ

28 лип. 2023

День Української Державності

Другий рік поспіль 28 липня в Україні відзначають свято української державності
7 лип. 2023

Свято Івана Купала

Для вихованців Шилівської філії пройшло заняття "Традиції свята Івана Купала". Мета: дати дітям уявлення про традиційне святкування українцями дня Івана Купала; закріпити знання купальських пісень, українських народних хороводів; формувати почуття національної свідомості, виховувати почуття любові до рідного краю.
28 черв. 2023

День Конституції України

Для учнів та вихованців Шилівської філії проведена гра – квест до дня Конституції України «З Україною в серці!»
23 черв. 2023

Всеукраїнський Олімпійський день-2023

Вихованці Шилівської філії доєдналися до проведення Всеукраїнського Олімпійського дня.