день визволення України від фашистських загарбників

27-28 жовтня 2016 р. учні Шилівської школи прийняли участь у заходах, присвячених Дню визволення України від фашистських загарбників.За ініціативи педагога-організатора Д.С. Блашнікової відбулися трудові рейди волонтерського загону біля Обеліску Слави у с. Шилівка, біля могил невідомих солдат у с. Мирне. А потім саме біля цих священних місць пройшли хвилини пам’яті з покладанням квітів.Окрім цього, у бібліотеці оформлено книжкову експозицію «Визволення України» та «Герої-добропільці». Учитель української мови та літератури О.Ф. Блашнікова влаштувала перегляд (з подальшим обговоренням) фільмів про події Світової війни.Члени історичного гуртка «Минуле» (керівник вчитель історії В.Я. Лукашова) провели тематичні круглі столи «Україна в полум’ї війниІ також саме ними була розроблена історико-патріотична подорож «Наш край у роки Другої Світової війни», під час якої вчитель історії і гуртківці ознайомили молодших школярів героїзмом, мужністю солдат, які захищали свою Вітчизну.
Створено 01.11.16
Альбом школи