Тиждень безпеки руху на дорозі та місячник безпеки на залізниці

19 жовт. 2018
Тиждень безпеки руху на дорозі та місячник безпеки на залізниці

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах  та на залізничних коліях країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. З метою запобігання нещасних випадків на дорозі . Серед учнів Шилівської ЗОШ I-IIIст. пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху та місячник безпеки на залізничному транспорті.

Проведено наступні заходи:

• Ситуативно – рольова гра «Твоя безпека на дорозі  та залізниці»
  • Уявна подорож «Залізничний переїзд. Правила його переходу і переїзду»
  • Усний журнал «Обережно, потяг!»
  • Інформаційна хвилинка «Обережно на залізниці!»
  • Тематичний діалог «Правила поведінки біля залізниці знай – життя та здоров’я зберігай!»
  • Практична робота «Поведінка біля залізничної колії»
  • Виховна година «Світлофор  Моргайлик ».

Даний захід розширив знання учнів про правила поведінки пішоходів і водіїв в умовах вулиці, закріпив уяву дітей про роль світлофора. Учні навчилися розпізнавати дорожні знаки. Основна мета заходу – це вміння самостійно користуватись набутими знаннями у повсякденному житті.