22 січ. 2018

Соборність України

22 січня 1919 р. був проголошений Акт Злуки українських земель, засвідчений Універсалом про об’єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Ця подія історично – визначальна, незабутня для українців.
29 груд. 2017

Новорічні свята

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Цікавим та екстравагантним було святкування Нового року для учнів Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст.
28 груд. 2017

Святий вечір наближається...

Минуло понад дві тисячі років, як за християнською легендою «Син Божий народився» . Вмирали і народжувались покоління. Історія рухається вперед, але свято Різдва Христового залишається вічним.
27 груд. 2017

Роковини В"ячеслава Чорновіла

«Він спалахнув як висока і чиста зірка на українському політичному небосхилі й навіки залишається там, у небі наших надій, нашої Правди і нашої Волі».
20 груд. 2017

Свято української хустки

Дивовижне свято про хустку – один із видів українського мистецтва, згуртувало на території Шилівської сільської ради і старих, і малих. Це був завершаючий у 2017 році спільний захід Кам’янського сільського клубу (завідувач – Валентина Кутня) та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Добропільського району (директор Маргарита Болотова). Гостинно прийняла учасників заходу – мешканців сіл Шилівка, Кам’янка, Юр’ївка – Шилівська школа (директор Алла Шевкун).
19 груд. 2017

День Святого Миколая

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Відбулося воно і в Шилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. З самого ранку до дітей завітав Святий Миколай. За традицією він прийшов з подарунками. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажавдітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися.
14 груд. 2017

Вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

14 грудня в Україні вшановують ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
11 груд. 2017

Круглий стіл «Що таке корупція, або чим відрізняється подарунок від хабара»

В рамках Всеукраїнського тижня права з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією в У У Шилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 5-7 класів було проведено круглий стіл з елементами дискусії на тему «Що таке корупція, або чим відрізняється подарунок від хабара».
11 груд. 2017

Тренінг «Насильство – зло, що не має право на існування»,

Цільовий тренінг «Насильство – зло, що не має право на існування», який пройшов у рамках Всеукраїнського тижня права для учнів 8 кл. Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст
6 груд. 2017

День Збройних Сил України

6 грудня 2017 року у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено низку заходів, присвячених Збройним Силам України , воїнам, які захищають незалежність нашої держави. В урочистостях взяли активну участь всі учні та вчителі школи. Було проведено інформаційну годину «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини». Виховні години «Ми вам довірили Батьківщину» для учнів 8-9 класів провели класні керівники Смакограй Т.В., Блашнікова Д.С. До уваги учнів 1-2 класів було запропоновано виховний захід «День Збройних Сил України» , який організували та провели класні керівники Адамова Н.В., Долженко О.І. Учитель фізичного виховання та предмету « Захист Вітчизни» Коржов В.В. організував та провів військово-спортивні змагання «Народжені бути вільними» для учнів 8-11 класів, «Веселі старти» для учнів 1-7 класів. На цих заходах було зазначено,що із березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, але він проявив свій незламний дух. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої держави об’ єднався нині проти російського агресора. Сили АТО намагаються протистояти терористам. На полі битви — захисники, воїни. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку-Україну. Це бійці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери, на плечах яких тримається наша армія. Багато синів нашого міста та району пішли виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною. Серед них - випускники нашої школи,які брали участь у бойових діях: Новицький Андрій, молодший лейтенант,командир механізованого взводу 92 ОМБ, Старков Юрій проходить службу у 93 ОМБ, Філонов Олександр у травні 2013 року пішов служити по контракту в 501 окремий батальйон морської піхоти ВМС Збройних Сил України, який знаходився на той час в Автономній Республіці Крим у м. Керч. У квітні 2014 року, після насильницької анексії Криму Росією, приїхав на територію України, не зрадивши присязі. На теперішній час проходить службу в 36 окремій бригаді морської піхоти ВМС Збройних Сил України в місті Миколаїв. Вони з гідністю несли і несуть бойову службу в лавах Збройних сил України. Ми дуже вдячні їм за це і дуже пишаємося ними. Саме в ці дні вирішується доля країни, і кожен її громадянин може зробити свій внесок у боротьбу за мир. Самий простий спосіб - підтримати українську армію. Сьогодні нам треба гуртуватися, допомагати один одному та нашому війську і державі, не піддаватися провокаціям та чуткам, що розповсюджує пропаганда Кремля. Вони сіють злість, зневіру та брехню про нашу країну. Будьмо мужніми, збережімо державу, збережімо себе. Ми віримо, що скоро закінчиться АТО на Сході нашої неньки-України. Україна — мирна держава, українці — толерантні, ввічливі люди, які з повагою ставляться до кожної нації і мови! Ми знаємо, що ми - єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна - іншого шляху у нас немає.