8 черв. 2017

День дитячої творчості у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

У літньому пришкільному таборі відпочинку «Романтика» відбувся День дитячої творчості.
7 черв. 2017

Про відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області

Інформація про роботу з підготовки та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області
7 черв. 2017

День охорони довкілля у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

День довкілля, який пройшов в пришкільному таборі відпочинку «Романтика» під лозунгом: «Бережи довкілля! Вивчай природу! Люби навколишній світ!», ще раз нагадав дітям про те, що природні комплекси потребують захисту з боку людей.
6 черв. 2017

День бантика у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

6 червня у Шилівській ЗОШ у пришкільному таборі «Романтика» пройшов День бантика. Разом із супутниками цього дня: гумором, грою, танцями, конкурсами – ми весело проводим час. Проведення тематичного дня створило атмосферу творчості, грайливості, гарного настрою.
2 черв. 2017

День ввічливості у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

02 червня 2017 року у таборі "Романтика" виявився незвичайним днем, який пройшов під девізом: «Нехай живе ввічливість і доброта! Нехай живуть доброзичливі обличчя!»
1 черв. 2017

Відкриття пришкільного табору "Романтика"

Сьогодні в Шилівській ЗОШ І – ІІІ ст. ми відзначаємо свято «День захисту дітей!»
22 трав. 2017

Щорічне оцінювання фізичної підготовленності учнів школи

22 травня 2017 р. У Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли заходи з фізичної культури.
18 трав. 2017

Лінійка пам`яті

Лінійка пам`яті «У жорнах репресій»
18 трав. 2017

Не забули. Не забудем. Не дамо забути.

Учні і вчителі та члени історичного гуртка «Минуле» 18 травня 2017 року провели інформаційно-тематичну годину, присвячену Дню депортації кримськотатарського народу «Не забули. Не забудем. Не дамо забути.» Цей скорботний захід зібрав у залі учнів 5-10 класи, педагогічних працівників.
17 трав. 2017

Витяг із наказу № 108 по Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Про проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді