21 вер. 2017

Міжнародний День миру

Щороку 21 вересня весь світ відзначає День миру. «Мир – це найбільше щастя у світі» - саме під таким гаслом пройшов день 21 вересня у Шилівській ЗОШ I-III ступенів. День розпочався виховною годиною на тему: «Мир на землі – радість у родині», яку провела завуч з виховної роботи Шевкун Алла Іванівна. Учитель Нагач Катерина Григорівна разом зі своїми вихованцями оформили виставку дитячих малюнків - «Ми за мирне життя», потім учні всіх класів стали активними учасниками конкурсу малюнків на асфальті - «Всі дорослі і малі хочуть миру на землі». Закінчився день флеш-мобом «Голуб миру» під керівництвом педагога-організатора Блашнікової Дарини Сергіївни. Діти з виготовленими паперовими голубами радо прийняли у ньому участь. Велике задоволення отримали вихованці дитячого садка «Світлячок», коли до них завітали першокласники і подарували паперових голубів в рамках акції «Подаруй голуба». День був насиченим, змістовним, адже діти та педагоги Шилівської ЗОШ I-III ступенів зробили свій вагомий внесок у розвиток миру, щоб показати наскільки мир для нас важливий.
15 вер. 2017

День фізичної культури та спорту

15 вересня у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках Олімпійського тижня відбулося святкування Дня фізичної культури та спорту. Гучно і весело учні змагалися у спортивних естафетах, грали у футбол,малювали тематичні малюнки на асфальті та просто відпочивали,поповнюючи свій енергетичний запас смачним сніданком на природі. Учні,вчителі нашої школи отримали багато позитивних емоцій,величезний заряд бадьорості та енергії.
20 черв. 2017

День патріота у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

20 червня в пришкільному таборі відпочинку «Романтика» проведено весело і змістовно. Цей день проходив під назвою День патріота. Педагогами було організовано бесіди, вікторини, інформаційні хвилинки. Дітям дуже сподобалися змагання між загонами «Як козаки дівчат визволяли». Під час оформлення виставки малюнків на тему «Моя маленька та велика Батьківщина», ми побачили ставлення наших дітей до України.
19 черв. 2017

День сміху у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

19 червня в пришкільному таборі відпочинку «Романтика» відбувся День гумору. Впродовж дня ми намагалися прикрасити все позитивом, сміхом і яскравими фарбами. День сміху пройшов весело. Безліч веселих конкурсів, жартів, чудернацьких завдань, смішних сценок, позитивних ігор та жартів.
16 черв. 2017

День роботи "Школи безпеки" у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

Цікаво пройшов ще один день пришкільного табору відпочинку "Романтика" у Шилівській ЗОШ. Він був присвячений безпекі життєдіяльності. До табору завітали гості. Представники соціальної служби міста Добропілля.
15 черв. 2017

День туризму у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

«Подорож цікава, коли разом» - під таким гаслом пройшов день туризму в пришкільному таборі «Романтика».Туристи – найщасливіші люди, адже вони чують мелодію сосни , знайомий голос вогнища, біля якого живе дзвінка пісня. Вимірюють життя кілометрами, а не квадратними метрами. Саме такими стали вихованці табору «Романтика».
14 черв. 2017

День юних талантів у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

14 червня у пришкільному таборі відпочинку «Романтика» пройшов День юних талантів. Метою проведення цього дня була популяризація творчості учнів, заохочення до вдосконалення таланту. Ця мета була досягнута. Діти проявили свої здібності у різноманітних конкурсах, весело провели час.
13 черв. 2017

День здоров’я у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

День в пришкільному таборі "Романтика" розпочався з веселої активної зарядки, на якій діти отримали великий заряд бадьорості та позитиву. Цікаво і захопливо діти брали участь у конкурсах та вікторинах.
12 черв. 2017

День квітів у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

«Де квіти – там завжди краса, полинем в країну квіткову безодню.» Під таким гаслом пройшов День квітів у пришкільному таборі відпочинку «Романтика».
9 черв. 2017

День дружби у пришкільному таборі відпочинку "Романтика"

9 червня в таборі пройшов День дружби. Завдяки багатокомпетентній програмі діти мали змогу пограти в ігри: «Склади прислів’я про дружбу», «Паперові посмішки» та «Давай знайомитись». Також в цей день діти інсценували оповідання «Хмаринки-подружки».