Правила прийому до закладу освіти

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Наказ МОН від 16.04.2018 № 367

Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів згідно з законами України "Про освіту" та "Про загальну середню освіту", з 2001-2002 навчального року прийом дітей до загальноосвітньої школи починається, як правило, з 6 років і повинен проходити на без конкурсній основі:

1. До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховувати дітей, як правило, з 6 років.

2.Для зарахування дитини до 1 класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються:

• Заява.

• Копія свідоцтва про народження.

• Медична картка дитини встановленого зразка.

• Психолого-педагогічна картка розвитку дитини.

3. В загальноосвітніх школах, навчально-виховних комплексах прийом здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів

Перелік необхідних документів для зарахування до 1 класу:

1. Заяви від батьків.

2. Медична картка дитини.

3. Копія свідоцтва про народження дитини.

4. Копія ідентифікаційного коду дитини.

4. Документ, що підтверджує законне перебування в Україні (Копія паспорту одного з батьків)