28 жовт. 2016

День визволення України від фашистських загарбників

27-28 жовтня 2016 р. учні Шилівської школи прийняли участь у заходах, присвячених Дню визволення України від фашистських загарбників.
13 жовт. 2016

День українського козацтва та День Захисника України

У цей день відзначають День українського козацтва та День Захисників України. Тому у нашій школі з нагоди свята цей день видався дуже насиченим
30 вер. 2016

День працівників освіти

Відзначення Дня працівників освіти
30 вер. 2016

Роковини трагедії Бабиного Яру

«Господи! Страждання , муки й горе мого народу до Всевишньої скорботи зарахуй, і біди , і погибель від землі її народу відведи…» , саме такими словами розпочалися заходи, присвячені роковинам трагедії Бабиного Яру у Шилівській школі. У цих заходах взяли участь педколектив та учні школи, до них приєднались місцеві депутати, бібліотекарі, жителі сіл Мирне, Шилівка, Юр»ївка, Кам’янка . Хвилина пам’яті, тематичні уроки, презентація історичного гуртка «Минуле», виховні години, літературні виставки розчулили серця всіх: і дорослих, і зовсім юних. Юні історики розповсюдили серед населення інформаційні пам’ятки , приурочені цим скорботним подіям.
23 вер. 2016

Вшанування 150 -річчя від дня народження Михайла Грушевського

150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського цього року відзначать в Україні на державному рівні.
15 вер. 2016

Олімпійський тиждень

У нашій школі заплановані та проведені заходів до Всеукраїнського олімпійського тижня та Олімпійського уроку
12 вер. 2016

40 - річниця створення Української Громадської Групи сприяння виконання Гельсінських угод

Українська Гельсінська спілка з прав людини – Всеукраїнська асоціація громадських правозахисних організацій, метою якої є сприяння практичному виконанню гуманітарних статей Заключного акту Гельсінської наради з безпеки та співробітництва в Європі та в сфері прав людини та основних свобод.
8 вер. 2016

День визволення Донбасу

… І живуть у пам’яті народу його вірні дочки і сини, ті, що не вернулися з походів Грізної великої війни
1 вер. 2016

Свято Першого дзвоника

Перше вересня - радісний день, коли після літнього відпочинку учні повертаються до школи, щоб отримати нові знання та зустрітися з друзями.
14 черв. 2016

Літній мовний табір

Welcome to our Foreign language summer camp! Ласкаво просимо до англомовного табору «Welcome»!