15 лют. 2017

15 лютого- день вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно напередодні цієї дати ми віддаємо данину пам'яті та поваги воїнам, які загинули, виконуючи свій військовий обов'язок. Біля їхніх могил лунають промови, звучать клятви, молитви. Майже в кожному українському місті і селі встановлено їм пам'ятники, пам'ятні знаки, у храмах служать по них панахиди.
7 лют. 2017

День безпечного Інтернету

У Шилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День безпечного Інтернету
31 січ. 2017

Вшанування подвигу Героїв Крут

В останні дні січня разом зі всією Україною у Шилівській школі відбулися заходи щодо Дня пам"яті Героїв Крут
23 січ. 2017

День Соборності України

Людської пам’яті свіча хай запалає, Коли життя знов набирає силу. В ім’я народу хай вона палає За муки, за життя і за могили Хай вдячна пам’ять наша звеличає.
19 груд. 2016

День Святого Миколая

Найбажанішим днем у році для дітлахів є Свято Святого Миколая. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам.
16 груд. 2016

Тиждень англійської мови

у період із 12 по 16 грудня 2016 року у Шилівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів під гаслом"Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина" був проведений Тиждень англійської мови.
9 груд. 2016

тиждень права

З 5 по 9 грудня у Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся тиждень права під гаслом «Великі права маленької людини».
25 лист. 2016

День пам"яті жертв Голодомору

25 листопада в Шилівській школі члени історичного гуртка "Минуле" провели для жителів села і школярів годину - реквієм "Сталося це літа Божого 1933..."
21 лист. 2016

День Гідності і Свободи України

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в Шилівській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли патріотичні заходи.
12 лист. 2016

День української писемності та мови

Традиційно, напередодні цього дня в нашій школі пройшли заходи під гаслом «Моє диво калинове, кохана українська мово!»