22 січ. 2023

День Соборності України у Шилівській філії

У цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель.
21 січ. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОБІЙМІВ

Шилівська філія Вітає з МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ОБІЙМІВ! Бажаємо в цей день при кожній нагоді і без будь-якого приводу обіймати своїх рідних, коханих, дорогих і близьких людей, щоб кожні обійми були наповнені щирими емоціями і світлими почуттями, а кожен такий момент дарував щастя і стимул життя.
18 січ. 2023

18 СІЧНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СНІГОВИКА

Сьогодні до учнів та вихованців Шилівської філії завітав Сніговичок та приєднався до творчої роботи та затанцював з дітками руханку. Діти зробили гарні поробки та намалювали яскраві малюнки на тему «Веселий сніговичок».
16 січ. 2023

Руханка "Зима"

Руханка «Зима» від Зимоньки-зими. Для вихованців Шилівської філії вихователь підготувала зимову руханку.
11 січ. 2023

11 січня - Всесвітній день "Дякую"

В Шилівській філії з вихованцями було проведено онлайн бесіду на тему: «Дякую» - слово, що лунає з самого серця.
6 січ. 2023

Різдво Христове

В Шилівській філії на передодні свята в онлайн режимі вихованцям розповіли про традиції Різдва, а дітки в свою чергу розповіли колядки. Після заняття всі залишилися в гарному святковому настрої.
3 січ. 2023

Майстер-клас поробки "Різдвяний віночок"

Для вихованців Шилівської філії вихователь провела онлайн майстер-клас поробки «Різдвяний віночок».
26 груд. 2022

Конкурс «Зимова фантазія» у Шилівській філії

В Майстерні Святого Миколая Шилівської філії кипить робота. В дистанційному та частково педпатронажному форматах відбувся конкурс малюнків та поробок «Зимова фантазія».
19 груд. 2022

День Святого Миколая у Шилівській філії

В атмосфері доброзичливості та чудового настрою у кожній оселі зустрічали Святого Миколая та його помічницю Зимоньку.
16 груд. 2022

У Шилівській філії добігає кінця конкурс «Напиши листа Святому Миколаю» для дітей Криворізької філії Шилівського старостинського округу.

Переможців буде оголошено 19 грудня 2022р. під час онлайн-привітання Святого Миколая на офіційній сторінці Шилівської філії.