4 квіт. 2023

Всесвітній день з мінної просвіти

4 квітня 2023 року, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройшов радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами
2 квіт. 2023

Міжнародний день дитячої книги

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає День дитячої книги. Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості.
1 квіт. 2023

1 квітня - День сміху

В Шилівській філії пройшов конкурс смайликів. Учні та вихованці намалювали дуже гарні, яскраві та неповторні смайлики.
1 квіт. 2023

Міжнародний день птахів

Для вихованців Шилівської філії вихователь Тютюнник Ганна Сергіївна провела онлайн - заняття на тему «Птахи прилетіли», метою якого є розвиток пізнавальних інтересів дітей, формування понять перелітні птахи, виховання бережного та турботливого ставлення до птахів, бажання дбати про них в скрутний для них час.
31 бер. 2023

Онлайн батьківські збори "Техніка безпеки під час воєнного стану"

31 березня в Шилівській філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти» пройшли онлайн батьківські збори на тему «Безпека життєдіяльності під час воєнного стану»
31 бер. 2023

III Всеукраїнський фестиваль - конкурс "ЯСКРАВА ВЕСНА"

Вітаємо лауреата 1 премії в III Всеукраїнському фестивалі - конкурсі "ЯСКРАВА ВЕСНА" Мамонову Марину вихованку Шилівської філії.
30 бер. 2023

Jбласний конкурс писанкарства «Країна писанкова»

Учениця 4 класу Шилівської філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» Сафарова Карина взяла участь у обласному конкурсі писанкарства «Країна писанкова» у категорії на тему: «Обереги перемоги».
29 бер. 2023

«Київ - серце України».

Для вихованців Шилівської філії вихователь Тютюнник Г.С. підготувала відео-екскурсію до столиці України під назвою «Київ - серце України».
27 бер. 2023

Міжнародний день театру

Сьогодня для виховнців Шилівської філії вихователь Тютюнник Г.С. розповіла діткам про різновиди театру та провела онлайн майстер-клас з виготовлення тіньового театру в домашніх умовах.
22 бер. 2023

Всесвітній день води

Учні та вихованці Шилівської філії відзначали Всесвітній день води, мета якого привернути увагу до проблем водних ресурсів та наголосити на їх вразливості.