19 лют. 2023

День Державного Герба України

Для учнів та вихованців Шилівської філії було проведено онлайн виховний захід на тему: «Герб України – символ моєї свободи». Також діти зобразили Герб у вигляді малюнків та поробок з пластиліну.
16 лют. 2023

День єдання України

16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України. Учні та вихованці Шилівської філії також доєдналися до свята.
15 лют. 2023

Виховний захід "Стрітення" для учнів початкової школи та дошкільнят Шилівської філії

Для учнів початкових класів та дошкільнят Шилівської філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» було проведено онлайн свято «Стрітення»
15 лют. 2023

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
14 лют. 2023

День Святого Валентина у Шилівській філії

У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.
14 лют. 2023

День дарування книги

Цей день об’єднує всіх, хто любить читати. Цього дня дарують книги друзям та незнайомцям, віддають їх бібліотекам, школам, дитячим будинкам, лікарням чи просто залишають твори друку у людних місцях.
9 лют. 2023

Онлайн майстер -клас аплікації "Білий ведмідь"

В Шилівській філії вихователь провела для дітей в дистанційному форматі майстер-клас аплікації " Білий ведмідь".
7 лют. 2023

День безпечного Інтернету

Щорічна кампанія, яка проходить в Україні за підтримки Європейської комісії, покликана привернути увагу суспільства до проблеми безпечної поведінки в Інтернеті, розказати батькам про ті ризики, на які можуть натрапити діти та підлітки в глобальній мережі, та як захистити себе від цих ризиків.
30 січ. 2023

День пам’яті Героїв Крут

Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.
27 січ. 2023

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.