9 бер. 2023

Поетичний челендж «Пишаємося славою твоєю, Тарасе!»

З метою вшанування великого поета учасники навчально – виховного процесу провели поетичний челендж «Пишаємося славою твоєю, Тарасе!»
8 бер. 2023

Вітання від учнів та вихованців Шилівської філії

Вітання від учнів та вихованців Шилівської філії для бабусь, матусь, любих вчителів, а також усіх жінок Криворізької сільської ради
6 бер. 2023

Вітаємо учасників Всеукраїнського творчого марафону "Рік Незламності -2023"

1 бер. 2023

VII Всеукраїнська акція «Нарру Мяу для Мурчика».

Для вихованців Шилівської філії пройшов всеукраїнський урок доброти « Краса людини - це її доброта»
26 лют. 2023

СВЯТО МАСЛЯНОЇ В ШИЛІВСЬКІЙ ФІЛІЇ

На цьому тижні для учнів та вихованців Шилівської філії пройшло свято Масляної в дистанційному режимі. Метою свята є розширення й поповнення знань дітей про традиційні українські свята; розвиток культурно-музичних навичок; виховування любові і бережного ставлення до традицій українського народу, до природи.
24 лют. 2023

Вистояли - переможемо!

24 лютого… День який розділив наше життя на «До» і «Після». Тепер ми не кажемо «ще рік тому», тепер ми кажемо «ще до війни».
23 лют. 2023

Онлайн-лекція: "УКРАЇНА - ВІЙНА В ЄВРОПІ"

Міністерство молоді та спорту спільно з Українським інститутом національної пам’яті проводить онлайн-лекцію Тема: "УКРАЇНА - ВІЙНА В ЄВРОПІ"
21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови у Шилівській філії

«Бережімо наш скарб - рідну мову!»- під таким гаслом у Шилівській філії пройшов виховний захід для вихованців та учнів початкової школи
20 лют. 2023

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Саме цього дня у центрі столиці, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів Революції Гідності.
20 лют. 2023

ВсеукраїнськийТворчий Марафон «РікНезламності»

До річниці протистояння України воєнній агресії РФ учні та вихованці Шилівської філії взяли участь Всеукраїнському Творчому Марафоні «Рік Незламності»