30 бер. 2023

Jбласний конкурс писанкарства «Країна писанкова»

Учениця 4 класу Шилівської філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» Сафарова Карина взяла участь у обласному конкурсі писанкарства «Країна писанкова» у категорії на тему: «Обереги перемоги».
29 бер. 2023

«Київ - серце України».

Для вихованців Шилівської філії вихователь Тютюнник Г.С. підготувала відео-екскурсію до столиці України під назвою «Київ - серце України».
27 бер. 2023

Міжнародний день театру

Сьогодня для виховнців Шилівської філії вихователь Тютюнник Г.С. розповіла діткам про різновиди театру та провела онлайн майстер-клас з виготовлення тіньового театру в домашніх умовах.
22 бер. 2023

Всесвітній день води

Учні та вихованці Шилівської філії відзначали Всесвітній день води, мета якого привернути увагу до проблем водних ресурсів та наголосити на їх вразливості.
17 бер. 2023

VІ Всеукраїнський конкурс «Гуманне ставлення до тварин»

Учні Шилівської філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» взяли участь у VІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин»
16 бер. 2023

УІІІ Щорічний Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс "Ми - Патріоти України!"

З метою ознайомлення молодого покоління українців з нашими цікавинками та досягненнями, учні Шилівської філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» взяли участь у Всеукраїнському національно-патріотичному конкурсі «Ми – Патріоти України!»
16 бер. 2023

III Всеукраїнський фестиваль - конкурс "ЯСКРАВА ВЕСНА"

Вихованка Шилівської філії Мамонова Марина долучилася до III Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «ЯСКРАВА ВЕСНА».
14 бер. 2023

День українського добровольця.

Свято приурочене до 14 березня тому, що саме цього дня у 2014 році до Нової Петрівки почали прибувати з Майдану добровольці. Там відбувалася перша підготовка тих, хто згодом пішов боронити нашу країну 9 років тому, на початку російсько-української війни.
10 бер. 2023

День Державного Гімну України

Для учнів початкової ланки та дошкільнят пройшов виховний захід «Символ державної величі»
10 бер. 2023

Віртуальна подорож Шевченківськими місцями

З метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи для учнів початкової ланки Шилівської філії відбулася віртуальна подорож по Шевченківських місцях.