19 квіт. 2023

Подорож Україною

Для вихованців Шилівської філії було проведено онлайн - заняття з ознайомлення з навколишнім середовищем «Подорож Україною». У цьому відео Хмаринка разом з Сонечком подорожують Україною та розповідають про її різноманітну місцевість.
18 квіт. 2023

Міжнародний день пам’яток і визначних місць

Учні 1-4 класів Шилівської філії разом із класними керівниками провели онлайн - екскурсію “Визначні місця України”. Діти підготували цікаві розповіді про життя та функціонування історичних місць та культурної спадщини України.
14 квіт. 2023

«Великдень в Україні»

З метою відродження та збереження українських традицій щодо виготовлення писанок, залучення дітей та молоді до культурних традицій нашого народу, вивчення сакральної та праісторичної символіки, збереження глибокої духовності свята Великодня; залучення якнайширшого кола дітей до активної роботи з підвищення власного творчого рівня; з метою популяризації серед підростаючого покоління писанкарства як традиційного виду народної творчості у Шилівській філії пройшла виховна година «Великдень в Україні»
14 квіт. 2023

Підсумки VІІ Всеукраїнської благодійної акції «Happy Мяу для Мурчика»

Завдяки завзятості діток та педагогів до акції долучилось 190 навчальних закладів України, було зібрано та передано 126 притулкам, зоозахисним організаціям та волонтерам 10 338 кг корму та круп, а також 58 037 грн. Крім того песики та котики отримали велику кількість смаколиків, іграшок та теплого б/в одягу для веселого дозвілля та затишного відпочинку
12 квіт. 2023

Всесвітній день авіації і космонавтики

Для учнів початкової ланки та вихованців дошкільної групи проведена тематична година спілкування, приурочена Всесвітньому дню космонавтики
7 квіт. 2023

Благовіщеня

Для учнів початкової ланки Шилівської філії пройшов виховний захід «Традиції українців»
7 квіт. 2023

Всесвітній день здоров'я

З вихованцями Шилівської філії вихователь Тютюнник Г.С. провела онлайн - бесіду на тему «Як зберегти здоров‘я?»
6 квіт. 2023

Всесвітній день мультфільмів

Учні 1-4 класів Шилівської філії здійснили незвичайну "Подорож з улюбленими героями мультфільмів".
6 квіт. 2023

Всесвітній день мультфільмів

Чи бувають малюки, які не люблять мультиків? Веселі, кумедні та симпатичні персонажі так захоплюють! Тим паче, що в багатьох із них є свої таємниці. Адже мультик — це жива казка. І не важливо, яке дійство розгортається на екрані, стежити за яскравими персонажами так цікаво! Для дитячої свідомості мультфільм — не вигадка, а оживча реальність, і всі герої дійсно існують.
4 квіт. 2023

Всеукраїнська акція «Єдина Україна»

Онлайн-проєкт покликаний поглибити знання з історії України, розповісти маловідомі факти та сформувати новий погляд на вивчення історії.