День кримського спротиву

26 лютого першим уроком для учнів старших класів Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст. став історично – літературно виховний захід, присвячений Дню початку кримського спротиву. Підготували захід (у формі «Круглого столу») вчителі суспільно-гуманітарних дисциплін.
26 лют. 2016

Виставка творчих робіт "Зустрічаймо весну"

У приміщені школи пройшла виставка творчих робіт учнів 1-11класів "Зустрічаймо весну"

Шануймо рідну мову!

21 лютого в світі відзначається Міжнародний день рідної мови. До цієї нагоди учні 7 класу нашої школи (класний керівник студентка – практикантка Донбаського державного педагогічного університету Горлівського інституту іноземних мов Шевкун Анастасія Володимирівна ) підготували загальношкільний виховний захід «Мови різні, душа одна. Звучи, рідна мово!»
25 лют. 2016

Презентація альманаху "Добре поле"

25 лютого в актовій залі Шилівської ЗОШ І-ІІІ ст. за підтримки працівників районної бібліотеки Чикар С.В, Бочкарьової С.І., Писаренко С. І.,Кутньої В.П., Курмаз О.Ф.,Гайдоби Н.Ф., бібліотекаря Шилівської ЗОШ Динник О.М. , завідуючої сектором внутрішньої політики Добропільської РДА Дяк.І.І., начальника відділу культури та туризму Добропільської РДА Літвінової В.В., відбулася презентація альманаху «Добре поле».
25 лют. 2016

145 - річчя з дня народження української поетеси Лесі Українки

У школі відбувся урок – реквієм , приурочений 145 річниці найславнішій українській поетесі, послідовниці та енергійному борцю за утворення українського народу Лесі Українці
28 січ. 2016

У вік віків залізним кроком герої Крут ідуть

Під таким гаслом 28-29 січня 2016 р. у Шилівській ЗОШ І – ІІІ ст. пройшли освітньо-виховні заходи, присвячені вшануванню пам’яті українських юнаків, які полягли у бою під Крутами
22 січ. 2016

22 січня наша школа відзначає свято "Україна - соборна держава!",
22 січ. 2016

Педрада

Системно-діяльнісний підхід як основа нових навчальних стандартів
13 жовт. 2015

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці.

14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні – свято Покрови Пресвятої Богородиці.
1 жовт. 2015

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад