8 трав. 2023

День пам’яті та примирення

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.
4 трав. 2023

Профілактика булінгу в школі

4 травня для вихованців Шилівської філії проведені заходи щодо профілактики булінгу в школі.
4 трав. 2023

Конкурс малюнків «Квіти перемоги!».

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги в Шилівській філії пройшов конкурс малюнків «Квіти перемоги!».
1 трав. 2023

Обласний конкурс серед юних читачів "Я - майбутнє Донеччини"

Учениця 4 класу Шилівської філії Сафарова Карина взяла участь у обласному конкурсі серед юних читачів "Я - майбутнє Донеччини"
29 квіт. 2023

Міжнародний день танцю

За даними Української федерації танцю 20% українців люблять танцювати. Роблять це у гуртках, школах, студіях, у скверах, підземних переходах чи просто вдома.
28 квіт. 2023

Всесвітній день охорони праці

Відповідно плану заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці, для вихованців Шилівської філії пройшли виховні години, конкурси, малюнків.
26 квіт. 2023

День Чорнобильської трагедії

«Не питайся, по кому б’є дзвін...», Чорнобильський дзвін б’є по тих, кого катастрофа знищила відразу, і по тих, кого знищила згодом, і по тих, кого поволі нищить досі.
24 квіт. 2023

Весняні зміни в природі. Ознаки весни

В Шилівській філії для дошкільнят пройшли заняття з ознайомлення з навколишнім середовищем на тему: «Весняні зміни в природі» та «Ознаки весни»
21 квіт. 2023

22 квітня жителі нашої планети відзначають День Землі

Для учнів Шилівської філії пройшла виховна година «Всесвітній день Землі. Збережімо Землю»
20 квіт. 2023

Мiжнародний математичний конкурс Kangaroo / "Кенгуру"

Вітаємо учасників Мiжнародного математичного конкурс Kangaroo / "Кенгуру" Шилівської філії .