19 трав. 2023

7 –й Глобальний Тиждень безпеки на дорозі

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.
18 трав. 2023

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Щорічно в Україні 18 травня відзначається як День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Вишиванка - код нації

Для вихованців Шилівської філії було проведено заняття на тему: « Вишиванка - код нації»

День вишиванки

День вишиванки — особливе свято в Україні. Українці вдягають традиційні вишиванки для виявлення гордості за свою національну культуру
16 трав. 2023

День пам’яті жертв політичних репресій

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам’ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським тоталітарним режимом.
15 трав. 2023

День Матері та День Родини

З нагоди Дня матері та Дня родини для учнів та вихованців Шилівської філії пройшла виховна година
15 трав. 2023

Міжнародний день сім'ї

Для учнів Шилівської філії з нагоди Дня родини пройшла виховна година "Що таке сім'я?"
12 трав. 2023

Заняття з соціуму: "Весняний настрій"

Сьогодні для вихованців Шилівської філії вихователь провела заняття з соціуму на тему: «Весняний настрій»
9 трав. 2023

Переможці конкурсу "Ми - Патріоти України!"

Підведені підсумки УІІ Всеукраїнського національно - патріотичного конкурсу "Ми - Патріоти України!"
9 трав. 2023

День Європи