18 черв. 2023

День батька

Для українців День батька 2023 має особливе значення,адже сьогодні багато наших тат ризикують власним життям на передовій заради світлого майбутнього своїх дітей.
6 черв. 2023

Творчий конкурс "День захисту дітей"

Вітаємо вихованців Шилівської філії за зайняті призові місця у творчому конкурсі «День захисту дітей» у жанрах декоративно – ужиткове мистецтво та образотворче мистецтво.
4 черв. 2023

День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Для учнів і вихованців проведена година спілкування «Маленькі янголи, які знищені війною». Дітки виготовили маленьких янголят на знак того,що пам'ять про дітей, які загинули під час війни РФ з Україною, буде завжди жити в серцях.
1 черв. 2023

Міжнародний День захисту дітей

Це свято нагадує про те, що діти в усьому світі потребують нашої допомоги та підтримки, що ми відповідаємо за них і основне наше завдання – допомогти їм бути щасливими та здоровими. Тому у цей день ми бажаємо усім діткам та їх рідним миру, міцного здоров’я, щастя, добробуту, здійснення усіх найзаповітніших мрій.
31 трав. 2023

IV Всеукраїнський конкурс "Гуманне ставлення до тварин"

Вітаємо переможців VI Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин", у якому учні Шилівської школи отримали абсолютний результат - ll місце.
31 трав. 2023

Свято Останнього дзвоника у Шилівській філії

Від щирого серця вітаємо усіх зі святом "Останнього дзвоника" та бажаємо нових звершень, мрій та веселого і змістовного літнього відпочинку!
29 трав. 2023

Пам'ятка безпечної поведінки під час літніх канікул

Пропонуємо вам ще раз разом з батьками переглянути відео інструктажі або перечитати поради та застереження. Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!
24 трав. 2023

Міжнародний день музеїв

Музей - це двері у минуле.
23 трав. 2023

День героїв України

Щорічно 23 травня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, що боролися та борються за суверенітет і незалежність країни.
19 трав. 2023

Переможці Всеукраїнського конкурсу "Мандри у світі казок"

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дитячо – юнацької творчості «Мандри у світі казок» Харченка Олександра та Гузій Валерію