24 серп. 2023

День Незалежності України.

День Незалежності – це одне з найважливіших свят для українців. Акт проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю.
23 серп. 2023

День Прапора України

Упродовж історичного становлення Української держави синьо-жовтий прапор був символом боротьби за права народу. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса і багатство рідної землі.
10 серп. 2023

Літня школа майбутніх першокласників

У Шилівській філії розпочала роботу літня школа майбутніх першокласників
1 серп. 2023

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ / ПОСАДОВИХ ОСІБ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ ТАКОЇ ОСОБИ

28 лип. 2023

День Української Державності

Другий рік поспіль 28 липня в Україні відзначають свято української державності
7 лип. 2023

Свято Івана Купала

Для вихованців Шилівської філії пройшло заняття "Традиції свята Івана Купала". Мета: дати дітям уявлення про традиційне святкування українцями дня Івана Купала; закріпити знання купальських пісень, українських народних хороводів; формувати почуття національної свідомості, виховувати почуття любові до рідного краю.
28 черв. 2023

День Конституції України

Для учнів та вихованців Шилівської філії проведена гра – квест до дня Конституції України «З Україною в серці!»
23 черв. 2023

Всеукраїнський Олімпійський день-2023

Вихованці Шилівської філії доєдналися до проведення Всеукраїнського Олімпійського дня.
23 черв. 2023

Міжнародний Олімпійський день

23 червня відзначають Міжнародний Олімпійський день. Щорічно цього дня національні олімпійські комітети проводять масові забіги на довгі дистанції, змагання, конкурси, вікторини й розіграші, до яких залучають олімпійських чемпіонів та призерів, переможців світових і європейських змагань.
22 черв. 2023

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Друга світова війна (01.09.1939 – 02.09.1945) – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Саме як страшну трагедію її пам'ятають і згадують в усьому світі.