19 вер. 2023

Єдиний урок з безпеки

Для учнів Шилівської філії Добропільського ОЗО "Шилівська початкова школа - заклад дошкільної освіти"пройшов "Єдиний урок з безпеки". Проводила зустріч провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Покровського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області лейтенант служби цивільного захисту Кущ Г.М.
15 вер. 2023

Всесвітній день прибирання

Працівники та учні Шилівської філії долучилися до цієї акції World Cleanup Day.Це - масштабна акція, спрямована на усунення забруднення довкілля та пластикових відходів
15 вер. 2023

Міжнародний день демократії

15 вересня в Україні та світі відзначають Міжнародний день демократії. Це надзвичайно важлива дата, адже більшість розвинених країн на планеті є демократичними. І наша держава ось уже кілька десятиліть рухається шляхом утвердження принципів народовладдя.
11 вер. 2023

Олімпійський урок

У Шилівській філії у рамках Олімпійського тижня, який проходить під гаслом «Здорова нація – міцна країна», для учнів 1-4 класів проведена виховна година «Ми юні олімпійці. Історія та сучасність»,
8 вер. 2023

День визволення Донбасу від фашистських загарбників

Цього дня ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив свою землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи рідний край від нацистських окупантів.
1 вер. 2023

День Знань

1 вересня – особливий день у житті кожного школяра. День, з якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Свято першого дзвоника об’єднає педагогів, батьків, учнів у дружню шкільну родину.
29 серп. 2023

День пам’яті загиблих захисників України

Не забуваймо про подвиги наших Героїв, шануймо пам'ять українських синів, які віддали свої життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі. Не забуваємо про наш головний обов’язок – нести крізь історію України історію наших героїв.
28 серп. 2023

Школа майбутнього першокласника

Вихованці Шилівської філії продовжують свою підготовку до школи
25 серп. 2023

Презентаційна сесія «Виховні наративи Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України»

25 серпня 2023 року в онлайн форматі відбулася презентаційна сесія «Виховні наративи Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», яка організована відділом національного виховання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у якій взяли участь і педагоги Шилівської філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти».
24 серп. 2023

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС "ДО 32-ї Річниці Незалежності України "

День Незалежності України - це святкування національної гордості та державності. Це день, коли український народ заявляє про своє право на вільне й мирне майбутнє. Цей день є символом єдності, патріотизму, та незламної духовності, яка зростає із кожним роком.