19 лют. 2024

Затвердження тризуба як державного символа України

Малий Державний герб – один із державних символів України нарівні з Конституцією, прапором і гімном.
16 лют. 2024

День єднання

У цей день усі українці вітають один одного з Днем єднання і приєднуються до святкування різними способами.
15 лют. 2024

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У Шилівській філії для вихованців та учнів пройшов урок мужності «Ти вічний біль, Афганістан», метою якого вшанування громадян України, які виконували військовий обов'язок на території інших держав, на якому вшанували учасників бойових дій Шилівського старостинського округу
29 січ. 2024

День пам’яті героїв Крут.

У Шилівській філії Добропільського ОЗО «Шилівська початкова школа – заклад дошкільної освіти» пройшов урок пам'яті: «Коли стають до зброї діти…», на яких учні обговорювали ту страшну подію, та героїчний подвиг молодих хлопців.
28 січ. 2024

День затвердження Державного Прапора України

28 січня 1992 року Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий стяг як Державний прапор України. Це рішення ознаменувало важливий момент в історії України, символізуючи боротьбу і перемогу нації.
27 січ. 2024

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Для учнів Шилівської філії проведено виховну годину «Голоси минулого: пам’ять про Голокост», під час якої згадали про жертви найжорстокішого масового геноциду усіх часів
22 січ. 2024

День Соборності

Головна традиція в День Соборності - це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність.
6 груд. 2023

«Святий Миколай носить форму ЗСУ»

День Збройних Сил України – це всенародне свято захисників та захисниць рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України та День Святого Миколая - – найочікуваніше свято для дітей.
27 лист. 2023

Міжнародна акція «16 днів проти насильства".

З метою привернення уваги учнів до цієї актуальної проблеми, профілактики правопорушень, злочинності в учнівському середовищі і виховання загальнолюдських моральних цінностей з 25 листопада по 10 грудня вихованці Шилівської філії доєдналися до міжнародної акції «16 днів проти насильства".
25 лист. 2023

День пам'яті жертв Голодомору в Україні 1932 - 1933 рр.

Для учнів Шилівської філії відбувся захід, присвячений 90-им роковинам Голодомору-геноциду 1932-1933