21 лист. 2023

День Гідності і Свободи

Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.
17 лист. 2023

Всеукраїнський пізнавальний конкурс "Я - Людина!"

Учні 2- 3 класів Шилівської філії долучилися до Всеукраїнського пізнавального конкурсу під назвою "Я - Людина"
2 лист. 2023

Свято підбиття підсумків обласного конкурсу серед юних читачів «Я – майбутнє Донеччини» -2023

02 листопада 2023 року відбулося Свято підбиття підсумків обласного конкурсу серед юних читачів «Я – майбутнє Донеччини» - 2023
18 жовт. 2023

Європейський день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми - це серйозна проблема у мирний час, а наслідки збройного конфлікту створюють найбільш сприятливі умови торгівлі та експлуатації людьми.
10 жовт. 2023

IV Міжнародний урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

В цей день проводять різноманітні заходи з метою підвищення суспільної свідомості та активності громадян щодо захисту тварин, формування у дітей гуманного ставлення до домашніх та безпритульних тварин та первинні уявлення дітей про правила догляду за домашніми улюбленцями
5 жовт. 2023

Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс "Я - козацького роду!"

Учні 2- 3 класів Шилівської філії долучилися до Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу "Я - козацького роду!"
1 жовт. 2023

День захисників та захисниць України

З метою виховання бойового духу, патріотичних почуттів, для вихованців Шилівської філії пройшла виховна година «Козацькому роду нема переводу», під час якої педагоги познайомили учнів з історією Дня захисників і захисниць України та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, які захищали нашу країну.
29 вер. 2023

«Бабин Яр – це наша незагойна рана…»

82-га річниця трагедії Бабиного Яру- це привід не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.
21 вер. 2023

Міжнародний День миру

Міжнародний день миру — це день, присвячений просуванню миру та зменшенню конфліктів у всьому світі.
20 вер. 2023

Батьківські збори на тему: «Щеплення – єдиний метод захисту дітей від інфекційних хвороб»

Впродовж останніх років значно побільшало батьків, які побоюються, а то й відмовляються робити будь-які щеплення своїм дітям. Проте, профілактична вакцинація досі вважається одним із найбільших досягнень медицини.